LISE VELİ GÖRÜŞME GÜNLERİ

Gülbahar MARAŞ

Müdür Yardımcısı
Gün : Randevu Alarak Her Gün
Gün :
Mustafa EĞREN

Rehber Öğretmen
Gün : Randevu Alarak Her Gün
Gün :
Gani CANAVAR

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Gün : Pazartesi (2. Ders)
Gün : Perşembe (4. Ders)
Elçin Tuğçe AYAN

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Gün : Salı (3. Ders)
Gün : Salı (4. Ders)
Esra AKPÜRÇEK BİLİCİ

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Gün : Salı (6. Ders)
Gün : Çarşamba (3. Ders)
Ertuğrul DÖKMECİ

Matematik Öğretmeni
Gün : Salı (3. Ders)
Gün : Çarşamba (7. Ders)
Emine KARAKAŞ

Matematik Öğretmeni
Gün : Salı (2. Ders)
Gün : Perşembe (7. Ders)
Segah EROL

Matematik Öğretmeni
Gün :
Gün :
Betül BÖCÜ

Matematik Öğretmeni
Gün : Pazartesi (4. Ders)
Gün : Çarşamba (2.Ders)
Anıl KOZAN

Matematik Öğretmeni
Gün : Çarşamba (7. Ders)
Gün : Perşembe (2. Ders)
Yeşim ÜNAL

Fizik Öğretmeni
Gün : Pazartesi (6. Ders)
Gün : Perşembe (2. Ders)
Mustafa BULUT

Fizik Öğretmeni
Gün : Cuma (3. Ders)
Gün :
Güneş DAĞHAN NURULLAHOĞLU

Biyoloji Öğretmeni
Gün : Pazartesi (3. Ders)
Gün : Salı (6. Ders)
Gamze KÖSELER

Biyoloji Öğretmeni
Gün : Salı (3. Ders)
Gün : Cuma (7.Ders)
Elvin ÇİVLİK

Kimya Öğretmeni
Gün : Pazartesi (3. Ders)
Gün : Çarşamba (6. Ders)
Ayşe BURSALI

Kimya Öğretmeni
Gün : Cuma (4. Ders)
Gün :
Arzu ÇATALKAYA

Tarih Öğretmeni
Gün : Salı (6. Ders)
Gün : Perşembe (2. Ders)
Semra Sinem SEVİNDİR

Tarih Öğretmeni
Gün : Salı (7. Ders)
Gün : Perşembe (3. Ders)
Melike BACAK

Coğrafya Öğretmeni
Gün : Pazartesi (3. Ders)
Gün : Perşembe (7. Ders)
İsmail KÖSEOĞLU

İngilizce Öğretmeni
Gün : Salı (2. Ders)
Gün : Çarşamba (6. Ders)
Assiye BURGUCU TAZEGÜL

İngilizce Öğretmeni
Gün : Salı (2. Ders)
Gün : Çarşamba (6. Ders)
Aysel İrem ATAÇ

İngilizce Öğretmeni
Gün : Pazartesi (5.Ders)
Gün : Cuma (3. Ders)
Binnur Felek TARIM

Almanca Öğretmeni
Gün : Pazartesi (6. Ders)
Gün : Cuma (1.Ders)
Eyyüp ERSÖZ

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Gün : Salı (3. Ders)
Gün : Cuma (7.Ders)
Gülbahar MARAŞ

Felsefe Öğretmeni
Gün : Randevu Alarak Her Gün
Gün :
Ezgi ÇAYLAK

Görsel Sanatlar Öğretmeni
Gün : Salı (4. Ders)
Gün : Perşembe (5. Ders)
Yağmur DİVRİKLİOĞLU

Müzik Öğretmeni
Gün : Pazartesi (6. Ders)
Gün : Cuma (4.Ders)
Çiğdem ÇAYIR

Beden Eğitimi Öğretmeni
Gün : Salı (5. Ders)
Gün : Çarşamba (3. Ders)
Süleyman TÜRK

Tenis Antrenörü
Gün : Cuma (3. Ders)
Gün : Cuma (4. Ders)
Osman BARDAKÇI

Basketbol Antrenörü
Gün : Çarşamba (7-8. Ders)
Gün : Perşembe (7-8. Ders)