ORTAOKUL VELİ GÖRÜŞME GÜNLERİ

Duygu BAYTOK

Müdür Yardımcısı - Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Günleri : Salı
Saat : 10:30 - 12:00
Emine Berna BEKAR

Rehber Öğretmen
Günleri : Her Gün
Saat : 10.00 - 16.30
Yasemin ÖZCAN

Türkçe Öğretmeni
Günleri : Çarşamba
Saat : 10.30 - 11.30
Kadir ULAŞ

Türkçe Öğretmeni
Günleri : Cuma
Saat : 10.30 - 11.30
Elif UYSAL

Türkçe Öğretmeni
Günleri : Cuma
Saat : 09.00 - 12.00
Semahat KÜÇÜKOĞUZ

Matematik Öğretmeni
Günleri : Pazartesi
Saat : 13.00 - 14.30
Ömer Öner COŞKUN

Matematik Öğretmeni
Günleri : Perşembe
Saat : 10.30 - 11.30
Gözde NERGİZ

Matematik Öğretmeni
Günleri : Pazartesi
Saat : 10.30 - 11.30
Nejla SÖZEN

Fen ve Teknoloji Öğretmeni
Günleri : Çarşamba
Saat : 10.30 - 11.30
Nisa ÖZEGEMEN PULLU

Fen Bilimleri Öğretmeni
Günleri :
Saat :
Fatma Nur ATALAY

Fen Bilimleri Öğretmeni
Günleri : Perşembe
Saat : 09.00 - 10.30
Semra Sinem VAHAPOĞLU

Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Günleri : Perşembe
Saat : 10.30 - 12.00
Perihan HORASANLI

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni
Günleri : Perşembe
Saat : 10.00 - 11.30
Eyyüp ERSÖZ

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Günleri : Perşembe
Saat : 13.00 - 15.00
Tayfun PEHLİVAN

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Günleri : Salı
Saat : 13.00 - 14.30
Beyhan ÖZTÜRK

İngilizce Öğretmeni
Günleri : Perşembe
Saat : 10.30 - 11.30
Bengü KESEN

İngilizce Öğretmeni
Günleri : Salı
Saat : 10.30 - 11.30
Aysel İrem ATAÇ

İngilizce Öğretmeni
Günleri : Cuma
Saat : 09.00 - 10.30
Ahmet GÜZEL

İngilizce Öğretmeni
Günleri : Salı
Saat : 10.00 - 11.30
Fatma GÜMÜŞ

Almanca Öğretmeni
Günleri : Cuma
Saat : 10.00 - 11.30
Rabia ERZURUM

Görsel Sanatlar Öğretmeni
Günleri : Çarşamba
Saat : 09.30 - 11.30
Hicran VARLIK

Görsel Sanatlar Öğretmeni
Günleri : Çarşamba
Saat : 13.00 - 14.30
Barış Can DÖNDER

Müzik Öğretmeni
Günleri : Pazartesi
Saat : 10.00 - 11.30
Merve KOLAY

Beden Eğitimi Öğretmeni
Günleri : Perşembe
Saat : 10.00 - 11.30
Çiğdem ÇAYIR

Beden Eğitimi Öğretmeni
Günleri : Cuma
Saat : 09.30 - 11.30
Süleyman TÜRK

Tenis Antrenörü
Günleri : Cuma
Saat : 10.30 - 12.00